Listwa przypodłogowa Classic R5 Plus Lagrus

Listwy przypodłogowe to wysoko ceniony element wykończenia wnętrz, który stanowi dopełnienie aranżacji. Listwa przypodłogowa Classic R5 Plus Lagrus to klasyczna propozycja, która w doskonały sposób połączy podłogę i ściany, tworząc estetyczną i spójną całość. Choć listwa ta pozbawiona jest zdobień, producent przekuł tę pozorną wadę w niewątpliwą zaletę, dzięki czemu powstał produkt uniwersalny, lecz elegancki i wysokiej jakości, który doskonale wpasuje się zarówno we wnętrza o wystroju tradycyjnym, jak i nowoczesnym.

Classic R5 Plus Lagrus
obrazek prezentujacy

Listwa przypodłogowa Lagrus Classic R5 – czym się wyróżnia?

Prezentowana listwa może się pochwalić nie tylko świetnym designem, ale również szeregiem atutów o znaczeniu funkcjonalnym. Została wykonana z płyty MDF o umiarkowanej gęstości, posiadającej właściwości wodoodporne. Jest to niezwykle cenna właściwość w tego typu produktach ze względu na znacznie przedłużoną żywotność, a w tym – zachowaną na bardzo długi czas estetykę. Ponadto listwa została pokryta kilkoma warstwami lakieru, co nadało jej świetnej odporności na uszkodzenia.

Listwa Lagrus Plus Classic R5 – specyfikacja

Producent zadbał o to, by wymiary listwy były optymalne dla jak największej ilości pomieszczeń, dzięki czemu może ona stworzyć z nimi spójną całość. 8 centymetrów wysokości w połączeniu z grubością wynoszącą 1,6 centymetra i długością na poziomie 24,4 centymetra tworzą prawdziwie zgrane trio. Listwa została odpowiednio wyfrezowana tak, by świetnie maskowała wszelkie kable i przewody dając szansę na stworzenie estetycznej aranżacji. Co więcej, produkt posiada frezy, które pozwalają na lepsze mocowanie go do ściany.

Lagrus Plus Classic R5 – cena

Cena prezentowanej listwy w porównaniu do podobnych produktów na rynku wypada niezwykle korzystnie i obiecująco. Biorąc pod uwagę szereg zalet obejmujących tak doskonały design, jak funkcjonalność i optymalną żywotność, listwa Lagrus Plus Classic R5 stanowi świetny wybór aranżacyjny. Producent zadbał o to, by cena listwy pozwalała na budżetowe, a zarazem jakościowe wykończenie wnętrza, nie idąc przy tym na kompromisy pod względem najważniejszych cech wyrobu.

Listwa Plus Classic R5 producenta Lagrus – sklep

Ta wyjątkowa listwa producenta Lagrus dostępna jest w sklepie internetowym efekciarnia.pl w świetnej cenie i z możliwością dostosowania jej cech do swoich potrzeb. Możliwość indywidualizacji obejmuje wybór koloru, a ponadto wykonanie frezu pod taśmę LED, cieniowanie listwy, zmianę jej parametrów czy przekształcenie jej w listwę łukową. Listwa ta daje szerokie możliwości aranżacyjne zarówno w swojej podstawowej, jak i rozszerzonej wersji. Jej cena oraz jakość pozostają zawsze korzystne i wyróżniające się na tle innych tego typu produktów.