Listwa przypodłogowa Classic R20 Plus Lagrus

Każda osoba pragnie, aby jej mieszkanie prezentowało się jak najlepiej, a jego wystrój był dostosowany do wymagań i poczucia estetyki. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że aranżacja wnętrz to nie tylko kolor ścian czy ustawienie mebli i dodatków - to również różnego rodzaju detale, które bardzo często nadają całemu pomieszczeniu charakter. Jednym z takich szczegółów są listwy przypodłogowe, które służą nie tylko jako ozdoba, ale także pomagają zamaskować miejsce łączenia się ściany z podłogą, które w wielu przypadkach trzeba odpowiednio zabezpieczyć.

Classic R20 Plus Lagrus
obrazek prezentujacy

Listwa Classic R20 Plus marki Lagrus - dlaczego warto?

Listwa przypodłogowa Classic R20 Plus marki Lagrus to bardzo wysokiej jakości produkt, który wykonany został z wysokiej klasy materiałów i z dbałością o szczegóły. Cechą charakterystyczną tej listwy jest to, że jest ona całkowicie odporna na wilgoć, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie uszkodzi się nawet w przypadku polania jej płynem. Oprócz tego jest bardzo trwała, dlatego też z pewnością posłuży przez długi czas, jednocześnie świetnie się prezentując.

Listwa Lagrus Plus Classic R20 - specyfikacja

Listwa Lagrus Plus Classic R20 ma wysokość 80 mm oraz grubość 16 mm, co oznacza, że ma optymalne wymiary do montażu w wielu miejscach. Długość pojedynczej listwy wynosi natomiast 2440 mm, jednak można ją bez problemu przycinać w zależności od potrzeb. Wykonana została w całości z odpornego na wilgoć MDF, dzięki czemu jest trwała i charakteryzuje się odpowiednią sztywnością. Posiada również specjalną przestrzeń na przewody, dzięki której z łatwością je zamaskujesz.

Lagrus Plus Classic R20 - cena

Jedną z kwestii, którą najczęściej interesują się osoby chcące nabyć wspomnianą listwę, jest oczywiście to, ile ona kosztuje. Cena tego produktu - biorąc pod uwagę jakość wykonania, materiały oraz specyfikację - nie należy do najwyższych. Nie przekracza ona bowiem 50 złotych za metr bieżący. Ciężko znaleźć podobnej klasy elementy wykończeniowe za mniej, co jest w przypadku tej listwy kolejnym atutem, który potwierdza, że zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem.

Listwa Plus Classic R20 producenta Lagrus - gdzie kupić?

Na rynku funkcjonuje wiele sklepów oferujących różnego rodzaju listwy przypodłogowe, jednak chcąc mieć absolutną pewność, że nabyty produkt jest najwyższej możliwej jakości, oraz w pełni oryginalny, należy dokonać zakupu w sklepie, który posiada odpowiednią renomę i oceny. Takim miejscem jest efekciarnia.pl, gdzie można znaleźć zarówno produkty marki Lagrus, jak i wielu innych producentów zajmujących się wytwarzaniem elementów wykończeniowych do mieszkań i nie tylko.