Listwa przypodłogowa Classic R1 Plus Lagrus

Listwy przypodłogowe spełniają w pomieszczeniach nie tylko funkcję estetyczną i spajającą, ale przede wszystkim ochronną. Ich głównym przeznaczeniem jest ochrona ścian przed uszkodzeniami, otarciami, czy wilgocią. Zwłaszcza w przypadku podłóg drewnianych, gdzie istnieje duże ryzyko zniszczenia parkietu, obecność odpornych na wilgoć listew jest niemalże obowiązkowa. Firma Efekciarnia oferuje model Classic R1 Plus Lagrus, cechujący się wysokim poziomem wilgocioodporności i nowoczesnym designem.

Classic R1 Plus Lagrus
obrazek prezentujacy

Dlaczego warto zdecydować się na listwę Classic R1 Plus marki Lagrus?

Listwa Classic R1 Plus firmy Lagrus posiada szereg cech, które świadczą o jej wysokiej jakości i funkcjonalności. Została stworzona z materiału drewnopodobnego MDF, wykorzystywanego najczęściej do produkcji trwałych, odpornych na wilgoć mebli. Podstawowym elementem budowy listwy jest izolacja zabezpieczająca przed wilgocią przy dolnej krawędzi, dzięki czemu sprawdzi się ona doskonale również w pomieszczeniach łazienkowych. Ponadto listwa posiada podcięcie, które skutecznie umożliwia maskowanie kabli.

Listwa Lagrus Plus Classic R1 - montaż

Montaż listwy Lagrus Plus Classic R1 jest banalnie prosty. Wystarczy klej montażowy i odpowiednio przygotowana powierzchnia, aby proces montażu przebiega szybko i bezproblemowo. W ofercie sklepu Efekciarnia znajduje się również korektor łączeń oraz uniwersalne bloki zakończeniowe, dzięki czemu efekt końcowy będzie wyglądał na dopracowany w każdym detalu. Warto pamiętać, że podłoże, do którego będzie klejona listwa należy odłuścić, wyrównować, a następnie poczekać do całkowitego wyschnięcia.

Lagrus Plus Classic R1 - cena

Firma Lagrus stawia na produkcję listew wysokiej jakości w oparciu o nowoczesne trendy i rozwiązania techniczne. Ich konkurencyjna cena idzie w parze z wysoką jakością. Dodatkowo sklep Efekciarnia oferuje możliwość złożenia spersonalizowanego zamówienia, z uwzględnieniem dodatkowych elementów za dodatkową opłatą (tj. miejsce na taśmę LED, czy zmianę wysokości lub grubości listwy). Szczegółowe informacje znajdują się na stronie sklepu, gdzie istnieje możliwość uzyskania informacji o indywidualnej wycenie.

Listwa Plus Classic R1 producenta Lagrus - sklep

Sklep Efekciarnia zajmuje się sprzedażą szerokiej gamy produktów, w tym elementów służących do efektownego wykończenia wnętrz. Listwy przypodłogowe producenta Lagrus, dzięki wysokiej jakości wykończenia, konkurencyjnej cenie i nowoczesnemu, uniwersalnemu designowi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów. Sklep Efekciarnia oferuje terminową realizację zamówienia i szybką wysyłkę, pozostając do dyspozycji klienta w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zakupem, montażem czy personalizowanym projektem listw.